heart

,,…karácsonykor magába száll minden lélek.” –

hangzik az idézet Ady Endre ,,Karácsony” című verséből.
E fontos ünnep kapcsán kicsit érzékenyebbé válik az ember azokra
– az egyébként mindennapi – jelenségekre, amelyek szomorúsággal, szánalommal töltik el szívünket.
A Pulzus – egykor még Sion - Rádió 11 éve rendezi és szervezi a ,,Cipősdoboz akció’-ként meghirdetett programját a Pulzus Karácsony keretein belül. A megmozdulás mindenkori kedvezményezettje a Sámuel Alapítvány volt, amelynek köszönhetően egy doboznyi szeretet juthat el azokhoz, kiknek életében az ajándék nem magától értetődő. A családtípusú gyermekotthonok, örökbefogadó családok mind-mind részesülnek az ajándékokban. Emellett a Sámuel Alapítvány látókörében lévő bentlakásos intézmények is kapnak csomagokat, melyek átadásakor mindig kicsit nagyobbat dobban a szívünk. Olyan gyermeki szempárokkal találkozunk, akik talán addig még sohasem láttak becsomagolt ajándékot, amelyet a magukénak tudhatnak. Ha látatlanban is, de érezhetik a törődést; azt, hogy valaki talán épp rájuk gondolt akkor, amikor összeállította az ajándékcsomagot.

MINDEN ÉVBEN EGYSZER van tehát EGY CSODÁLATOS NAP
az árva gyermekek számára.
DE van MÁSIK 364 nap…
Te mit teszel azért, hogy e gyermekek sorsa egy jobb irányt vegyen?
Hogyan munkálkodsz értük egy reményteljesebb jövő elérése érdekében?
Lehetőségekért keress meg bennünket!
Elérhetőségeink

heart