A Túri család két gyermeket nevel gyámszülőként, saját gyermekük mellett. Elmondásuk szerint Isten rendelte nekik ezt az utat és bár néha nagyon nehéz, de rengeteg szeretetet, örömet és boldogságot kapnak a gyermekektől. Érdekes a történetük ugyanis a családfő nagybátyjának gyermekeit nevelik. Egy kisfiú és egy kislány, aki olyan dolgokat élt át, amit egy felnőttnek is nehéz lett volna. De már 5 éve szerető családban élnek, ahol óvják és védelmezik őket.

Ismerjék meg a Túri családot, akik a Sámuel Alapítvány segítségével váltak gyámcsaláddá. Túri Ágnessel és Lászlóval, valamint a gyermekeikkel Zolikával, Erikával és Sárával beszélgetünk, annak apropóján, hogy 20 éves a Sámuel Alapítvány és ennek tiszteletére egy hónapos kampány indult, hogy bemutassák a tagcsaládjaikat és az alapítvány munkáját.

Riporter: Bekfi Mária.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük